Haapsalu spaad

Miks külastada Haapsalu spaasid?

Haapsalu on kuulsust kogunud tervise parendamise kuurordina juba aastasadu. Aastal 1825 loodi Haapsalusse esimene vesimudaravila. Sellest ajast peale on Haapsalu olnud hinnatud sihtkoht nii sise- kui ka välisturistidele.

Haapsalu spaad

Haapsalus tegutseb kaks head ja populaarset spaad, mis meelitavad külastajaid Haapsalusse igast ilmakaarest. Nii Fra Mare Thalasso SPA kui Hestia Hotel Haapsalu Spa asuvad mere ääres ning lisaks lõõgastavatele spaaprotsetuuridele on võimalik lasta värskel meretuulel kosutada enda keha ja meelt. Miks mitte suvel teha merevees ka väike suplus.

Fra Mare Thalasso SPA jätkab traditsiooniga ja pakub siiani väga hinnatud mudaravi, mille tooraine on pärit nende enda Tagalahest. 

Kui soovid kõigest natukeseks eemale, siis Haapsalu spaa külastus on mõeldud just sulle. Lisaks on pakuvad Haapsalu spaad ka väga head hinna ning kvaliteedi suhet. Seda eriti just madalahooajal. Olgu su külastus lühikene või pikk, kindel on see, et kosutust ja heaolu tunde saad Haapsalust. Vaata täpsemalt, mida Haapsalu spaahotellid saavad sulle pakkuda.