Kuressaare spaad

Soovid saarele aga tahad samas ka spaapuhkust? Saaremaa on sellisel juhul õige valik sulle. Kas teadsid, et just Kuressaarde loodi Eesti esimene ravispaa aastal 1824? Oma hubase atmosfääri ning Saaremaale omase muda- ja kadakahoolitsustega võid ajataju ära kaotada nädalavahetuseks või terveks nädalaks.

Saaremaa spaahotellid on tuntud oma taskukohase hinna ning paljude võimaluste poolest. Valikus on mitu armast ja hubast spaahotelli. Näiteks peredele sobib kindlasti Georg Ots Spa Hotel, samas paaridele meeldib külastada jällegi Arensburg Boutique Hotel ja SPAd. Olenemata sellest, milline on su spaapuhkuse eelistus, Saaremaa spaahotellid pakuvad kõigile unikaalset ja unustamatud elamust. 

Jaluta mere ääres, külasta Kuressaare hubaseid tänavaid ja kohvikuid või mine kultuurielamust saama. Teha on Saaremaal palju ning aeg liigub seal teises rütmis kui suures linnas. Oma pika spaa traditsiooniga ning ainulaadse kultuuriga Saaremaa ei valmista pettumust ka kõige kogenumale spaa külastajatele. Leia endale südamelähedane spaahotell ning naudi kõike, mida Kuressaares ja Saaremaal on sulle pakkuda.