Tallinna spaad

Miks külastada Tallinna spaasid?

Tallinnat ei seostada just alati spaa sihtkohana kuigi Eesti spaakultuur sai alguse just Tallinnas ja juba aastal 1813 kui avati Kadriorus Georg Witte suplusasutus. Tegelikult on Tallinnas või Tallinna lähedal tervelt 17 spaa võimalustega hotelli. Tihti tullakse Tallinnasse küll muul eesmärgil kui spaas aja maha võtmine aga spaa võimalustega hotell on alati majutuskohta valides hea lisaboonus.

Tallinnast võib leida spaahotelle erinevatele maitsetele ning ka erinevas hinnaklassis. Samas iseloomustab just Tallinnas või Tallinna lähedal olevaid spaahotelle just kõrge kvaliteet ja luksuslikum õhkkond, sest 10 spaahotelli on 4 tärnised ning 3 spaahotelli 5 tärnised. Tallinna spaahotellid võimaldavad nautida lõõgastavat puhkust terve perega kui ka privaatsemat spaa kogemust pärast pingelist tööpäeva. Miks mitte siduda puhkuse- või tööreis ka spaas aja maha võtmisega lisaks kõikidele muudele tegevustele, mida Tallinnal on pakkuda.

Tee järgmine Tallinna külastus meeldejäävaks peatudes just ühes Tallinna spaahotellidest. Meie lehelt leiad peamise informatsiooni, mida vajad, et teha õige valik, millises Tallinna spaahotellis peatuda.