Ida-Virumaa spaad

Ida-Virumaa on taas kujunemas eestlaste ja väliskülastajate hulgas järjest populaarsemaks sihtkohaks. Vaatamisväärsusi jagub seal mitmeid aga kindlasti on Ida-Virumaa tõmbenumbrid just pankrannik või 14. kilomeetri pikkune liivarand Narva-Jõesuus.

Ida-Virumaa spaade külastuse saad kombineerida nende tõmbenumbrite külastusega hästi mugavalt. Saka Mõis ja Toila SPA Hotell asuvad pankranniku lähedal ning Meresuu Spa & Hotel, Narva-Jõesuu SPA & Sanatoorium ja Noorus Spa Hotel asuvad Narva-Jõesuu liivaranna lähedal. Kes soovib aga ööbida Ida-Virumaa keskel saab oma sammud seada Mäetaguse Mõisa Hotelli & Spaase.

Spaakultuur on Ida-Virumaal pikalt au sees, sest juba 1876.aastal avati Ida-Virumaal esimene vesiravila ning alates sellest ajast on see piirkond meelitanud külastajaid nii Eestist, Venemaalt kui ka mujalt. Värske mereõhk, looduse tervendav jõud ning võimalus nautida parimaid spaaprotseduure on kindlasti põhjused, miks valida ühe Ida-Virumaa spaadest oma järgmiseks sihtkohaks. Leia endale spaa, kus saada eemale argimuredest ning lasta ajal kulgeda omasoodu.